פרוייקטים

להלן מספר פרויקטים אשר נמצאים בשלבים שונים של עבודת תכנון. הפרויקטים מגוונים, החל מהקמה של מוזאון חדש ועד לחידוש תצוגות קיימות. אנו מתאימים לכל פרויקט את האופי השונה של התצוגה, בהתאם לאופי המקום ולתכנים. אנו מעניקים פתרון מלא לפרויקט, כולל עבודה עם מעצבי תערוכות הנבחרים על ידינו בקפידה, ועבודה עם אדריכלים ויועצים. 

מוזיאון משקי הפועלות והחלוצות בעיינות 

לראשונה מתוכננת הקמה של מוזאון רחב ידיים שיתאר את התרומה של תנועת הפועלות לפיתוח הארץ. הקונספט המוזאלי יתמקד בערכים שאותן נשים חלוצות הנחילו לציבור, כיצד הן עשו זאת ועם מה התמודדו לקראת יצירה של חברה טובה ומתקדמת יותר. 
המועצה לשימור אתרים, כפר הנוער עיינות, עיצוב: סטודיו רוט-טבת, תכנון ושימור: דני רז אדריכלים

 בית ילין במוצא – בית הסטורי במבואות ירושלים

בית ילין, מוצא

בית הסטורי קסום, השוכן לצד הדרך הראשית לירושלים, מוקף בוסתן ארץ ישראלי מהמאה ה-19.  הבית עבר שימור ושיחזור, וכעת מתוכננת בו תצוגה הסטורית יחודית, שתתאר את קורות המושבה מוצא, סיפור משפחת ילין וסיפורו של הבית שהיה בית מגורים ח’אן ואף רפת. 
המועצה לשימור אתרים, מנהלת האתר: רותי ארבל, אדריכלות: תלמה ורדי 

מוזאון לתולדות העיר נתניה

תכנון אוצרותי של תצוגת קבע הסוקרת את תולדות העיר נתניה מהקמתה ועד שנות ה-50. המוזאון נפתח באוקטובר 2015 והוא מציג את היוזמות העיקריות שהיו בבסיס הקמת העיר ותכנונה, התפתחות העיר והמאפיינים העיקריים המייחדים את העיר.
עיריית נתניה, מנהלת: חווה אפל עיצוב: טוקן סטודיו לעיצוב

 חידוש תצוגת היודאיקה במוזאון בר-דויד לאמנות ויודאיקה, קיבוץ ברעם 

קיר ברעם3

התצוגה החדשה במוזאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה שנפתחה בשנת 2015 עומדת על הקשרים הגלויים והפחות גלויים שבין יהדות לישראליות דרך הסמלים האמנותיים, כפי שהם מופיעים בחפצים ובאמנות שבאוסף בר דוד.
מנהלת: סול לנזיני. עיצוב: אש בינימוב